AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
NR 473398
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 2st stolar & bord, H: 75cm D: 60cm (bruksslitage, skador)
Avslutas
2024-04-26 19:22:00
Aktuellt bud
150 kr
BUDHISTORIK
Sidan uppdateras var 30:e sekund
1 | 2024-04-26 10:00:36 | 150 |
2 | 2024-04-23 22:04:10 | 125 |
1 | 2024-04-18 13:58:12 | 100 |
2 | 2024-04-21 22:06:19 | 100 |
2 | 2024-04-21 22:06:17 | 80 |
2 | 2024-04-19 15:16:58 | 60 |